Ärilahendused

Vajad enamat kui jagatud Virtuaalserver ja tasuta Let’s Encrypt sertifikaadid?

Nutikas Privaatserver

Täpselt sama Minu Zone iseteenindusest hallatav serveriplatvorm mida kasutavad jagatud Virtuaalserverid, aga jookseb ainult sinu kasutada olev sobiliku võimsusega serveri-riistvara peal. Ühte Nutikasse Privaatserverisse saad ilma lisatasuta paigutada mitu Virtuaalserverit, olemasolevate veebide kolimise teevad meie tehnikud.

Uuri lähemalt!

SSL sertifikaadid

Vajad EV (extended validation) või (wildcard) sertifikaati või lihtsalt soodsat sertifikaati kasutuseks, kuhu Let’s Encrypt ei sobi? Erinevate RapidSSL, Comodo, Verisign’i ja GeoTrust’i sertifikaatide väljastamine on automatiseeritud, mugav ja kiire.

Uuri lähemalt!

Laohinnaga Nutikas Privaatserver

Need serverid on meil juba räkis valmis ning ootavad uut kasutajat. Soovi korral kolime olemasolevad Virtuaalserveri(d) sinna tasuta üle!

Vaata nimekirja!

Privaatserver

Kvaliteetne Fujitsu bare metal server juhuks, kui tahad serverit täielikul ise hallata või vajalik operatsioonisüsteem on Windows. Kaughaldusele ligipääs üle turvalise OpenVPNi.

Uuri lähemalt!

Erilahendused

Soovi korral saame kõiki Zone serveriplatvormi komponente — veebi- ja andmebaasiserverid, e-post, VPN, haldusteenus, pikaajalise kogemusega tehniline tugi ja nõustamine — pakkuda ka erilahendusena.

Tekkis huvi? Küsi lisa: myyk@zone.ee