Miks valida Zone?
Miks valida Zone?

Meil on kiire e-post.

Meil on kiire veebilehe majutus.

Meil on kiire helpdesk.

Meil on alati aega su
probleeme lahendada.

Kiire e-post. Nüüd ka suurem

Zone uus e-posti platvorm on tõeliselt kiire ja seda ka suurte postkastide puhul. Eriti kiire on see aga kasutades meie uut webmail.ee veebimeili. Ja see ei ole kõik: nüüd saad suuremat ruumi vajavatele kasutajatele valida ka 50 või 100-gigabaidise postkasti.

Kiire veebimajutus

75% veebikülastajatest peab kõige olulisemaks lehe kiirust. Meie ka! Selle pärast kasutame võimalikult kiire taktiga protsessoreid, testivõitjatest SSD-kettaid ja vahetame kogu riistvarapargi perioodiliselt välja. Lisaks monitoorime kõigis serverites veebirakenduste töökiirust ja hoolitseme, et nii uued kui vanad kliendid saaksid võrdselt head teenust.

Turvalisus ennekõike!

Sageli on veebimajutuses kõik sinu teenuse jaoks vajalik ühes serveris koos: e-post, veeb, andmebaas, nimeserver. Meie hoiame neid turvalisuse ja optimaalse jõudluse nimel lahus. Ühe virtuaalserveri hinnas sisalduvad eraldi veebi- ja andmebaasiserver ning mitmes andmekeskuses asuvad e-posti- ja nimeserverid. Lisaks on kõigest muust täiesti eraldi kohas varukoopiad.

Korralik kasutajatugi

Kui sul abi vaja läheb, on inimesed olulised. Meil tänaseks üle 40 töötaja, umbes kolmandik neist vastab hommikust õhtuni telefonile ja kirjadele ning ülejäänud pakuvad tuge keerulisemates küsimustes või hoolitsevad 24/7/365 tehnika eest.

Meilt võid küsida kõike

Miks internet katki on ja google ei tööta? Kumbki pole meie hallata, aga no küsida võib ikka. Samuti: kuidas seadistada Windowsis eposti? Kas valida WordPress või Joomla? Kes mu veebi on teinud? Kes mu veebi katki on teinud? Miks on domeenile lisaks veel mingit serverit vaja? Kuidas registreerida Taani domeeni? Küsi aga julgesti!

Alusta väikselt, aga mõtle suurelt

Zone veebimajutus sobib alustamiseks, aga täpselt sama teenust kasutavad ka suure külastatavusega veebid ja e-poed, startupid ja isegi paar panka. Kui jagatud Virtuaalserver väikseks jääb või tekib vajadus veel suurema turvalisuse ja töökindluse järgi, saame pakkuda täpselt sama mugavalt hallatavat Nutikat Privaatserverit. Soovi korral saab veebi privaatserverisse kolida ka näiteks suuremat kasutajate hulka lubava kampaania ajaks.

Piisavalt varukoopiaid

Zone teeb igal öösel kõigist veebiserveritest ja andmebaasidest varukoopiad eraldi andmekeskusesse ning säilitab neid 14 päeva. Kui oled oma WordPressi, PrestaShopi või muu veebirakenduse paigaldanud Zone+ abil, tehakse varukoopia ka enne iga olulist uuendust, samuti saad ise enne suuremaid muudatusi varukoopia teha ja selle vajadusel taastada.

Uusimad tarkvaraversioonid

Sinu veebileht on kättesaadav kõigile maailma internetikasutajatele ja mõnedel neist võivad olla kurjad plaanid. Zone hoolitseb selle eest, et serveritarkvara oleks alati värske ja kõik teadaolevad turva-augud saaksid kiiresti lapitud. Zone+ aitab värskena hoida ka sinu WordPressi või muu veebirakenduse.

Meil on robot

Tahad domeeni ja serverit kohe kätte saada? Pole probleemi – meie tellimiskeskkonda ja iseteenindust käitab tubli robot, mis makstud tellimused kohe täitmisele suunab. Kui ta märkab probleemi, mis võiks midagi katki teha, siis küsib muidugi inimeselt nõu ehk järgib võimalust mööda kõiki kolme robootika seadust.

Meil on vaba (tarkvara)

Suur osa veebist kasutab vaba ja avatud lähtekoodiga tarkvara, mille arendamisse panustavad huvilised üle maailma. Zone serverites on kasutusel Linux, Apache, MariaDB, PHP, Node.js, Python ja veel väga-väga palju komponente. Meie oleme vabaks andnud oma e-posti platvormi ja veebimeili: võid vaadata kuidas see töötab, ise kasutada ja teistele teenust pakkuda. Miks me nii teeme? Me oleme lihtsalt täiesti kindlad, et me suudame vaba tarkvara abil parimat teenust pakkuda.

Mis meil veel on?

No kindlasti ei ole see kõik, mis meil pakkuda on. Kui sulle tundub, et midagi olulist on puudu või mainimata jäänud siis kirjuta meile info@zone.ee.